Kolejny rok za nami!  Jak byłam młodsza czas leciał jakoś wolniej, teraz pędzi jak szalony! Dopiero kończyliśmy 2018… sylwester a tu już 2020!  Robiłam długofalowe plany, teraz już tego nie robię, planuję na najbliższe miesiące, bo moim zdaniem, mimo wszystko trzeba planować, żeby jakoś usystematyzować sobie pracę i nie zatracić się w chaosie. Nie chcę też podliczać minionego roku, bo mnie to stresuje i wcale nie działa motywująco, wiem po prostu co zrobiłam czego nie i nie zamierzam się biczować, chłostać, karać czy nagradzać.

Wiem co mnie czeka w najbliższych miesiącach, ruszam z nowym projektem i mam wielką nadzieję, że mi to wyjdzie! Wielu rzeczy się nauczyłam w 2019 z czego bardzo się cieszę a czym też pochwalę się wkrótce.

Zaczynam rok pełna optymizmu, czego i Wam życzę. Róbcie po prostu swoje najlepiej jak potraficie a owoce przyjdą same, życzę wytrwałości, uśmiechu i zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, bez tego ani rusz… a wiem coś o tym. 

Dziś kilka rzeczy, których nie pokazałam w poprzednim roku, skumulowałam je w jednym poście… więcej oglądania mniej gadania ?

Zacznę od płaszcza z cienkiej pikówki. Dostałam ją prezencie od klientki. Odleżała swoje bo nie bardzo wiedziałam co z niej uszyć, aż mnie olśniło. Pomyślałam, ze uszyję coś na porę przejściową. Szyło się dosyć fajnie jedyną trudnością było spasowanie  kratki i uszycie kieszeni  w takich samych miejscach. Jakoś się udało i nawet miałam okazję raz go nałożyć… a przepraszam dwa, drugi raz do zdjęć.

Wykorzystany wykrój: Burda 10/2007 wykrój 111

płaszcz z pikówkipłaszcz z pikówkipłaszcz z pikówkipłaszcz z pikówkipłaszcz z pikówkipłaszcz z pikówki

Kolejna rzecz to taka banalna sukienka z dzianiny od SUPERTKANINY

Powiem tak, w wersji oryginalnej nie bardzo przemawiała do mojej sylwetki, obniżona talia, luz w pasie przy takim fasonie… oj to nie to w czym dobrze wyglądam, więc wykrój poprawiałam z milion razy, aż uzyskałam efekt zadowalający

Wykrój z Burdy 10/2019 wykrój 103

sukienka sukienka z jerseyu

No i w końcu FUTRO uszyte na początku zeszłego roku! Doczekałam się pięknych fotek na profesjonalnej modelce ??

Futro od SUPERTKANINY

Wykrój kombinowany, nawet nie pamiętam jaki, więc go Wam nie podam bo wiele rzeczy dorysowałam sama. Napociłam się co niemiara przy tym projekcie. Szyłam futro jeszcze na domowej maszynie co prawda na nie byle jakiej ale mimo wszystko domowej, ten ogrom futra przesuwany pod stopką!!! Podziwiam wszystkie osoby szyjące futra!

sztuczne futrosztuczne futro futrosztuczne futro

Napracowałam się nie tylko ja bo też inne osoby, które uczestniczyły przy ostatnim projekcie i za to bardzo dziękuję ??

córka ANITA KRYSIAK FOTOGRAFIA  modelka BERENIKA GODLEWSKA   asystent KACPER SKOCZYLAS   makeup NATALIA WSZELAKI