Znów długa przerwa w pisaniu… wybaczcie, ale czerwiec mnie dobił. Nie dość, że bale gimnazjalne, to wesele za weselem. Momentami łapałam się na tym, że nie wiedziałam jaki jest dzień tygodnia. Z jednej strony cieszyłam się, bo czułam się niezmiernie doceniona, ale z drugiej, byłam już tak zmęczona, że czasami miałam dość. W połowie lipca ruszam na urlop, więc liczę na to, że siły zostaną zregenerowane i wrócę, z głową pełną pomysłów, wypoczęta i gotowa do pracy.

Z radością muszę stwierdzić, że pilne szycie mam prawie skończone i niedługo zasiądę do maszyny i będę szyć tylko dla siebie na wyjazd i nie tylko (: Może coś z ciekawszych projektów uda mi się udokumentować w postaci tutoriala i jeszcze przed wyjazdem coś tu zaprezentuje.

Dziś chciałam Wam pokazać co udało mi się uszyć w ostatnich kilku miesiącach (: Z naciskiem na temat NADRUKÓW NA TKANINACH. Nadruki stały się ostatnio bardzo modne, czym ciekawsze i weselsze tym modniejsze. Niektóre udało mi się zakupić w hurtowniach internetowych, a niektóre drukowane były na zamówienie. Niestety te drugie, są drogie, a minimalną ilością zamówienia jest 5 metrów.

Dziś nie będę się rozpisywać, ale obiecuję, że niedługo nowy post i mam nadzieje z konkretami. Miłego oglądania (: Na zdj.córka i mój pomocny manekin!

Spódnica z nadrukiem komiksowym

Spódnica z nadrukiem w filiżanki

Spódnica w wesoły nadruk koci (:

Sukienka w kolejny koci nadruk

Spódnica z nadrukiem symboli karcianych

Komplet, top i spódnica z nadrukiem Paryżanka w kawiarni

Komplet, bluzka i spódnica z nadrukiem w Statuę Wolności

Sukienka z nadrukiem płatków, sprawiających trójwymiarowe wrażenie (materiał drukowany na zamówienie)

… i spódnica z tego materiału

Sukienka w kwiaty (materiał drukowany na zamówienie)

Sukienka z falbaną w soczystej czerwieni, wzór róże (tkanina drukowana na zamówienie)